Підсумки першого року роботи органів Міндоходів області обговорили під час зустрічі з бізнесом

У заході взяли участь начальник  Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв та його заступники, заступник начальника Кіровоградської митниці Міндоходів Олександр Поліщук, а також представники бізнесу та громадських організацій підприємців Кіровоградської області.

Темою зустрічі стало підбиття підсумків першого року роботи Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області та Кіровоградської митниці Міндоходів, адже саме 24 грудня 2012 року Указом Президента було розпочато створення Міністерства доходів і зборів України шляхом реорганізації податкової і митної служб.

Виступаючи перед бізнесом Олександр Лебедєв  та Олександр Поліщук окреслили основні напрямки роботи органів Міндоходів, над якими Міністерство працювало протягом року,
Представники бізнесу та громадських організацій платників податків області позитивно оцінили роботу двох  відомств та зазначили, що на сьогоднішній день органи Міндоходів є найбільш відкритою структурою в системі органів виконавчої влади, яка за останній рік виправдала очікування громадян та  бізнесу, зокрема,  в напрямку підвищення якості податкового і митного сервісу.

Наприкінці зустрічі Олександр Лебедєв подякував платникам за схвальну оцінку роботи та  вручив грамоти і квіти найкращим платникам податків та громадським організаціям підприємців області.
„Впевнений, що сьогоднішня наша зустріч стане кроком до налагодження більш тісних партнерських стосунків та конструктивної співпраці між органами Міндоходів та платниками податків. Адже, нині нас об‘єднує спільна відповідальність за добробут громадян, за економічну незалежність країни, за гідне місце серед інших держав світу” – підсумував він.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua