Депутати обласної ради підтримали програму економічного і соціального розвитку області на 2014-й рік

Прийняття відповідного рішення обумовлене необхідністю деталізації завдань і заходів на 2014-й рік, визначених в Стратегії економічного і соціального розвитку області на 2013-2020-й роки та в обласній програмі "Центральний регіон – 2015".

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко відзначив, що Президент вимагає від місцевої влади системно впроваджувати стратегічні регіональні програми та проекти. На Кіровоградщині такою є обласна програма "Центральний регіон - 2015". І курс на економічну, соціальну, інвестиційну модернізацію територій, який є ключовим у Президентській програмі "Україна для людей" – є пріоритетними в обласній програмі "Центральний регіон - 2015".

Проте й цього разу не обійшлося без критичних зауважень на адресу обласної влади з боку опозиційних депутатів. Зокрема, депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко піддав критиці кроки влади, що здійснюються у рамках програми "Центральний регіон – 2015" щодо покращення економічної та соціальної ситуації в області, програми, яку, на думку депутата, не вдається реалізувати на 100 відсотків.

Очільник області відзначив, що ніхто не заперечує, що, головну програму області виконано не у повному обсязі, проте на сьогодні це єдина реальна програма, практичні результати від реалізації якої жителі області мають можливість бачити в конкретних справах – це новозбудовані дитячі садочки та школи, відремонтовані ФАПи та сільські клуби, реальні інвестиції в економіку області та працюючі підприємства, це нові робочі місця, які було створено в області за останні роки. І саме жителі області оцінюватимуть нашу з вами роботу – за реальними справами, – відповів очільник області.

– Якщо б не була заблокована Верховна Рада, на сьогодні був би прийнятий державний бюджет, ми вже мали б можливість закласти відповідні кошти в обласний бюджет та спрямувати їх на розвиток нашого регіону, на вирішення низки соціальних питань. Проте, якщо б ми керувалися логікою наших опонентів, ми б й досі не відремонтували Театр Корифеїв, не розпочали б процес будівництва заводу з виробництва ядерного палива, не розпочали процес відродження буровугільного комплексу області, адже саме цими днями вперше за багато років розпочато відкачування води з Костянтинівського буровугільного розрізу, що вселяє надію на відновлення його роботи. Ми керуємося принципом – ставити перед собою амбітні цілі та їх досягати. І за останні три роки ми довели, що можемо це робити, – відзначив Андрій Ніколаєнко.

– Зрозуміло, що нам не вдалося реалізувати всі інвестиційні проекти, але, враховуючи скільки їх було реалізовано, більше ніж за усі попередні роки, можна стверджувати, що ми зробили потужний прорив у цьому напрямку. І за показниками, на які ми маємо безпосередній вплив, а це економічний розвиток, бюджетне фінансування, виконання обласного та місцевих бюджетів, соціальний захист населення – ми маємо справді гарні показники, – відзначив Андрій Ніколаєнко.

На підтвердження сказаного керівником області, перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов відзначив, що порівняно з 2010-м роком, обсяг інвестицій в області вдалося збільшити у 1,5 раза. – Такий приріст інвестицій дозволяє нам говорити про кардинальні зрушення. І за показниками економічного розвитку, завдяки реалізації програми "Центральний регіон - 2015", наша область стабільно займає 1-2 місця у державі. У нас спостерігається позитивна динаміка – до 6% приросту промислового виробництва, більше 20% приросту валової продукції сільського господарства, приріст доходів до обласного та місцевих бюджетів. Це результат реалізації тих завдань, які ми визначили у 2010-му році, коли приймали програму "Центральний регіон – 2015", – підкреслив посадовець.

– У актуалізованій Програмі акценти не змінюються, проте вона адаптована до нових вимог бізнесу і реалій бюджету. Ми зважили на нові завдання і вклали їх в оновлену програму "Центральний регіон – 2015", – зазначив Віктор Серпокрилов.

Враховуючи вищезазначене, депутати обласної ради підтримали головну програму соціально-економічного розвитку області на 2014-й рік.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua