Проблеми ТЕЦ на контролі у міської влади

25 грудня 2013 року в Кіровоградській міській раді під головуванням міського голови відбулась робоча нарада присвячена проблемним питанням КП «Теплоенергетик». Варто зазначити, що нарада проводилась за протокольним дорученням заступника голови ОДА, Олександра Чернявського, який курує такі важливі питання, як теплопостачання, особисто.

Високу важливість і бажання вирішення поставлених питань підкреслював і склад присутніх, крім міського голови Олександра Саінсуса, в роботі взяли участь: профільний заступник Сергій Поліщук, представники: головного управління ЖКГ, управління власності та приватизації комунального майна, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, директор КП «Теплоенергетик» Сергій Кравченко та інші.

Директор підприємства надав вичерпну інформацію про нинішній стан підприємства, розповів про проведену ремонтну компанію 2013 року, яка коштувала підприємству понад 12 млн. грн., та окреслив найпроблемніші для КП «Теплоенергетик» питання. Так було названо 5 нагальних і потребуючих негайного вирішення питань:

  •     Стан теплових мереж по вулицях: Київська, Гагаріна, В. Чорновола, А. Тарковського, Чигиринській та Медведєва.
  •     Будівництво модульної міні-котельні на смт. Нове та стану його теплових мереж селища.
  •     Стан підкранових шляхів в котлотурбінному цеху ТЕЦ.
  •     Стан підводної частини водозливної греблі ТЕЦ.
  •     Стан очисних споруд смт. Нове.


Сергій Кравченко, у своїй доповіді, зазначив, що на реконструкцію вул. Київської та вул. Гагаріна є розроблені інститутом «Кіровоградагропроект» та затверджені Головним управлінням житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради проекти ціна реалізації яких складає близько 10 млн. грн. Але замінивши трубопроводи на цих вулицях, місто отримає якісне і безперебійне теплопостачання для великої кількості споживачів.

 Робота була конструктивною і продуктивною. Міський голова запропонував провести виїзну нараду присвячену стану греблі ТЕЦ на р. Інгул безпосередньо з оглядом конструкції греблі. За результатами наради було вирішено питання про термінове виділення порядку 200 тис. грн. на обстеження підводної частини греблі ТЕЦ на р. Інгул. Також, було вирішено виділити кошти на ремонт підкранових шляхів мостового крану. Інститутом «Кіровоградагропроект» вже було розроблено проектно-кошторисну документацію по реконструкції та ремонту колон та підкранових шляхів.

Велика увага приділялась і вирішенню інших питань, було надано низку доручень і розроблено шляхи вирішення проблем. Проведенням подібної робочої наради міська влада наочно продемонструвала своє розуміння проблемних питань, які існують на комунальних підприємствах і головне, бажання їх вирішувати в найкоротші строки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua