Кіровоградські журналісти спілкувалися з Міністром доходів і зборів України

З нагоди річниці створення Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко провів прес-конференцію на тему: „Результати роботи Міністерства доходів і зборів України за рік існування”. Захід проходив у режимі відео-селектору з представниками центральних та регіональних засобів масової інформації.

У зустрічі також взяли участь начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв, його заступник - начальник слідчого управління фінансових розслідувань Валерій Юхимчук та начальник Кіровоградської митниці Міндоходів Павло Скальський.
Під час зустрічі Олександр Клименко окреслив ті інновації, які були втілені у життя в перший рік роботи Міністерства, у відповідності до очікувань громадян, бізнесу і держави, а також відповів на запитання журналістів.
Від кіровоградських мас-медіа до Міністра звернулась журналістка всеукраїнської газети «Діалог» Катерина Стадник, яку зацікавило, яким чином вдалося Міністерству доходів і зборів України зайняти перше місце за результатами оцінки якості надання адмінпослуг державними органами. У відповідь на запитання Олександр Клименко відмітив, що Міністерством проводиться системна робота, у тому числі із залученням експертів, щоб уникнути зауважень від бізнесу та покращити надання адмінпослуг.
Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua