Андрій Ніколаєнко підбив підсумки року

- Рік, що минає,був доволі складним, за деякими напрямками - надзвичайно. Але ми не допустили заборгованостей із виплати заробітної плати, пенсій, державних виплат, хоча економіка знаходилася в складному стані. Сьогодні ми впевнено можемо дивитися в наступний рік. Ми розуміємо, якими будуть ключові показники, якою буде ціна на газ і, відповідно, як розвиватиметься наша економка, - зазначив голова облдержадміністрації на початку наради.

Минулого тижня область отримала значні державні надходження, що дозволило закрити чимало фінансових позицій. Ті виплати, що ще не надійшли, будуть обов’язково профінансовані на початку нового року.

Особливу увагу очільник області приділив актуалізованій обласній програмі "Центральний регіон – 2015".

- Ми маємо оновлений план на 2014 – 2015 роки. У ньому закладені складніші завдання по всіх напрямках, але вони реальні. Ми маємо зосередити усі зусилля на виконанні "Центрального регіону 2015", - підкреслив посадовець.

Андрій Ніколаєнко, інформуючи про останнє засідання Ради Регіонів, зазначив, що Президент України високо оцінив Раду регіонів, як інструмент комунікації з територіями та дав завдання виробити нові механізми, щоб ті реформи, що не отримали достатньої реалізації, були допрацьовані саме на регіональному рівні.

- Президент України закликає, щоб саме регіони стали ініціаторами тих змін, що необхідні зараз в економіці держави, - наголосив Андрій Ніколаєнко.

Окрім цього, голова облдержадміністрації звернув увагу і на важливість співпраці влади і соціально відповідального бізнесу. Він зазначив, що Президент України на Раді Регіонів схвально оцінив роботу і нашої області у зазначеному напрямку.

Завершуючи останню у нинішньому році апаратну нараду Андрій Ніколаєнко щиро привітав усі території, що були на зв’язку, усіх керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, технічний персонал апарату облдержадміністрації, який забезпечує усі апаратні наради, а також усіх журналістів, які брали участь у кожній нараді.

Усім – творчих успіхів, здоров’я, а Кіровоградщині - у рік 75 річчя – процвітання і достатку, - завершив голова облдержадміністрації.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua