Заборгованості перед пенсіонерами в Кіроовоградській області немає

Станом на 25 грудня 2013 року завершено виплату всіх пенсій. За минулий рік, пенсіонерам Кіровоградщини виплачено 5 млрд. 600 млн. грн., що на 321 млн. більше, ніж у 2012 році. На сьогодні область вже отримала фінансування на виплату січневих пенсій, отже, у січні затримок не буде.

Стосовно державних допомог, то майже 2000 сімей отримали державні допомоги на загальну суму 696 млн. гривень, з урахуванням видатків обласного бюджету.

Виплати пільг та субсидій повністю профінансовано, а це – майже 180 млн. грн. Значні успіхи область має у сфері соціального захисту населення.

- Ми - один з кращих регіонів в Україні у роботі з непрацездатними, одинокими людьми - майже 64 тисячі жителів області охоплено державною підтримкою, - підкреслила Галина Пастух.

Аналізуючи ситуацію на ринку праці, заступник голови облдержадміністрації зазначила, що на Кіровоградщині, як і в державі в цілому, є проблеми у сфері зайнятості. Для їх вирішення прийнято обласну програму зайнятості до 2017 року. Показник рівня зайнятості цього року склав 59,71%, що на 1 % більше ніж у минулому році, а рівень безробіття знижений на 0,5%.
- Упродовж року ми активно працювали над реалізацією соціальних ініціатив Президента України. Я вважаю, що нам вдалося організувати системну роботу по кожному напрямку: культурі, спорті, освіті, у захисті соціальних прав. В області 85% дітей охоплено сімейними формами виховання, більше 82% - позашкільною та більше 90% – дошкільною освітою. Але нам є куди рухатися і куди рости, щоб покращити ці показники, - зазначила посадовець.

Галина Пастух подякувала усім територіям за реалізацію регіональних проектів та соціальних ініціатив Президента України.

- Необхідно зробити все, щоб той темп, який ми взяли у році що минає по реалізації соціальних ініціатив Глави держави, не знижувати, а лише нарощувати, - наголосила заступник голови облдержадміністраці.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua