В 2014 році автомобілістів очікує нова редакція закону про автотранспорт

У 2014 році має бути ухвалена нова редакція закону «Про автомобільний транспорт»,  а також постанови про проведення конкурсу на пасажирські перевезення на автомобільному транспорті і порядок проведення пасажирських перевезень.

Ці документи почали розробляти ще торік, - заявив в ефірі каналу БТБ начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури Володимир Балін. Зокрема проект новогозакону "Про автомобільний транспорт" вже передали у Мінюст. Далі він має бути схвалений Кабміном і спрямований до Парламенту. Нова редакція Закону «Про автомобільний транспорт»підвищить стандарти перевезень, імплементувавшиєвропейські норми та регламенти, і посилить безпеку пасажирів. Ще одна мета - вивести бізнес автоперевезень із тіні.

Балін додав, що на порядку денному 2014 року ще три важливих документи . «Це – порядок сертифікації виробничої бази, розробка нового наказу міністерства, який затвердить типовий договір між перевізником та організатором перевезень,та порядок здійснення пільгових перевезень», - зазначив він. «Це дуже важливі документи для функціонування ринку перевезень, і я думаю, що в першому кварталі вони пройдуть процедуру обговорення з громадськістю та будуть прийняті», - запевнив він.

Балін нагадав, що у 2013 році Мінінфраструктури розробило низку нормативних документів для наведення порядку на ринку перевезень. «Це і порядок ведення реєстру автобусних маршрутів,і нова редакція порядку організації пасажирських перевезень та багажу,і прийнятий наприкінці рокуновий порядок оформлення паспорта автобусного маршруту. Внесені зміни до порядку діяльності автостанції», – зазначив він.

Балін також повідомив, що зараз у відомстві підводять підсумки 2013-го року. За попередніми даними торік зафіксоване зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та постраждалих у ДТП порівняно із 2012 роком. За 9 місяців 2013-го кількість загиблих у ДТП порівняно із відповідним періодом 2012-го скротилася на 12,7%, кількість загиблих дітей - на 16,4%.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua