• Головна
  • У минулому році міндоходівці Кіровоградщини перевірили втричі менше підприємств
11:26, 5 січня 2014 р.

У минулому році міндоходівці Кіровоградщини перевірили втричі менше підприємств

За січень – листопад 2013 року проведено лише 50 планових  перевірок суб‘єктів господарювання, тоді як  у відповідному періоді минулого року перевірками охоплено 149 платників.

При цьому тенденція до скорочення перевірок у минулому році має позитивну динаміку те тільки щодо планових перевірок, а й щодо позапланових також: їх кількість зменшилася майже на 30%.

Незважаючи на це, надходження за результатами перевірок залишаються на рівні 2012 року, що свідчить про високу якість матеріалів перевірок та переконливість аргументів органів доходів і зборів. Завдяки аудиторам Міндоходів в області бюджет  збагатився на 36,5 млн.грн.

У Головному управлінні Міндоходів у Кіровоградській області таку тенденцію вважають закономірною, адже таким чином реалізується „ризикоорієнтована” система відбору платників податків.

„Її застосування дозволяє отримувати необхідну інформацію без відволікання бізнесменів та відстежувати факти ухилення від сплати податків дистанційно. Завдяки даній системі увага акцентується лише на тих підприємствах, які мають ризики несплати платежів до бюджету”, - зазначив начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...