• Головна
  • Кіровоградщина зацікавлена у розвитку співробітництва з Республікою Білорусь
12:15, 14 січня 2014 р.

Кіровоградщина зацікавлена у розвитку співробітництва з Республікою Білорусь

На цьому перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов наголосив під час сьогоднішньої зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Величком.

Під час спілкування з Віктором Серпокриловим Валентин Величко наголосив на важливості поглиблення стосунків між нашими країнами в економіці та у гуманітарній сфері, адже наші народи поєднують спільна історія, культура і традиції, давні економічні та торговельні зв’язки.

В Україні великим попитом користується продукція, вироблена у сусідній країні, зокрема, сільськогосподарська техніка, електрообладнання та мотори, м’ясна та молочна продукція.

Білорусь, у свою чергу, охоче закуповує український металопрокат, харчову продукцію, зокрема, олію, збіжжя, та виявляє значний інтерес до нашого регіону, адже Кіровоградщина має потужний аграрний потенціал.

Саме тому, Кіровоградська область – перша, яку у нинішньому році відвідав з робочим візитом Валентин Величко.

– Минулого року наші аграрії зібрали найбільший врожай за 75 років існування області. Аграрний сектор динамічно розвивається, відбуваються позитивні зрушення у розвитку тваринницької галузі. І хоча зроблено значні кроки у напрямку виробництва власної молочної продукції під маркою "Петриківське молоко", білоруська "молочка" на сьогодні також користується великою популярністю серед жителів області, – відзначив Віктор Серпокрилов.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні відзначив, що на Кіровоградщині діють сучасні та потужні підприємства, з якими Білорусь зацікавлена співробітничати. Зокрема, підприємство "Креатив", яке є одним з найбільших виробників олії в Україні, і з роботою якого Валентин Величко сьогодні мав можливість ознайомитися.

Віктор Серпокрилов оцінив сьогоднішню зустріч як новий імпульс в україно-білоруських взаємовідносинах. – Ми зацікавлені у поглиблені взаємовигідних економічних, торговельних та культурних зв’язків між нашими країнами, зацікавлені у залученні білоруських інвестицій в економіку нашого регіону, зокрема, будемо раді, якщо білоруські бізнесмени візьмуть активну участь у створені на території області індустріальних парків, у будівництві автошляхів, адже мають позитивний досвід у цих напрямках, – відзначив посадовець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...