Бандитські методи на «Європейському ринку»

Керівництво ринку «Європейський» в особі Сергія Горбовського розпочало репресії проти неугодних бізнесменів, які працюють на території ринку. Зокрема, тиску зазнали магазини мобільного зв’язку торгівельної мережі «Цифротех».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомив директор одного з них Сергій Гаркавий.

За його словами, на сьогодні трьом магазинам «Цифротеху» керівництво ринку безпідставно відімкнули електропостачання. Люди, які там працюють, вимушені знаходитись всередині без світла і тепла. Таким чином блокується робота торгівельних підприємств.

Як зазначив Сергій Гаркавий, Горбовський і компанія, які начебто ратують за ведення чесного бізнесу та звинувачують інших в утисках, самі ж абсолютно неправомірними методами позбувається конкурентів та небажаних підприємців.

«Адміністрація ринку цинічно блокує роботу магазинів, керуючись розпорядженням Сергія Горбовського, представника власника торговельної площі та за сумісництвом голови міської організації партії УДАР. Вони не дозволяють установити дизельні генератори, мотивуючи це тим, що ті своїм шумом заважатимуть іншим підприємцям. Що характерно, на кожному розі вони кричать про ринкові методи ведення бізнесу, розповідають про свою європейськість, відданість демократичним принципам, а роблять зовсім по-іншому. Їх методи більше нагадують поведінку чолов’яг у шкірянках із лихих 90-х, а не діяльність у правовому полі. Саме з їх боку лунають погрози, залякування, а якщо вони розуміють, що їх не бояться, то переходять до силового впливу. Говорять про те, що на них тисне влада, а самі бандитськими методами борються з неугодними підприємцями», - наголосив Сергій Гаркавий.

Також він зазначив, що світло магазинам відімкнули ще й для того, щоб не було змоги вести відеозйомку.

«А без цього вони можуть не боячись пошкодити або навіть вкрасти майно, яке знаходиться в приміщеннях магазинів. Нас залякують тим, що вириють яму перед точками «Цифротеху», щоб перекрити доступ до них покупців. Відкрито заявляють: або йдіть, або пожалкуєте», - зазначив Сергій Гаркавий.

630 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua