• Головна
  • Бандитські методи на «Європейському ринку»
09:51, 16 січня 2014 р.

Бандитські методи на «Європейському ринку»

Керівництво ринку «Європейський» в особі Сергія Горбовського розпочало репресії проти неугодних бізнесменів, які працюють на території ринку. Зокрема, тиску зазнали магазини мобільного зв’язку торгівельної мережі «Цифротех».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомив директор одного з них Сергій Гаркавий.

За його словами, на сьогодні трьом магазинам «Цифротеху» керівництво ринку безпідставно відімкнули електропостачання. Люди, які там працюють, вимушені знаходитись всередині без світла і тепла. Таким чином блокується робота торгівельних підприємств.

Як зазначив Сергій Гаркавий, Горбовський і компанія, які начебто ратують за ведення чесного бізнесу та звинувачують інших в утисках, самі ж абсолютно неправомірними методами позбувається конкурентів та небажаних підприємців.

«Адміністрація ринку цинічно блокує роботу магазинів, керуючись розпорядженням Сергія Горбовського, представника власника торговельної площі та за сумісництвом голови міської організації партії УДАР. Вони не дозволяють установити дизельні генератори, мотивуючи це тим, що ті своїм шумом заважатимуть іншим підприємцям. Що характерно, на кожному розі вони кричать про ринкові методи ведення бізнесу, розповідають про свою європейськість, відданість демократичним принципам, а роблять зовсім по-іншому. Їх методи більше нагадують поведінку чолов’яг у шкірянках із лихих 90-х, а не діяльність у правовому полі. Саме з їх боку лунають погрози, залякування, а якщо вони розуміють, що їх не бояться, то переходять до силового впливу. Говорять про те, що на них тисне влада, а самі бандитськими методами борються з неугодними підприємцями», - наголосив Сергій Гаркавий.

Також він зазначив, що світло магазинам відімкнули ще й для того, щоб не було змоги вести відеозйомку.

«А без цього вони можуть не боячись пошкодити або навіть вкрасти майно, яке знаходиться в приміщеннях магазинів. Нас залякують тим, що вириють яму перед точками «Цифротеху», щоб перекрити доступ до них покупців. Відкрито заявляють: або йдіть, або пожалкуєте», - зазначив Сергій Гаркавий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...