Кіровоградщина долучилася до реалізації національного проекту «Енциклопедія історії України»

В облдержадміністрації радник Президента України Володимир Зубанов презентував національний інформаційний портал "Енциклопедія історії України".

Сьогоднішній візит Володимира Зубанова до Кіровоградщини пов’язаний з тим, що наша область стала учасником пілотного проекту зі створення мережі історичних клубів, що займатимуться наповненням національного інформаційного порталу "Енциклопедія історії України", з яким кожен бажаючий може ознайомитися за електронною адресою: "http://www.litopys.com.ua".
У презентації взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух та керівники профільних структурних підрозділів ОДА.
На сьогодні інформаційний портал, розробкою якого займалися рівненські спеціалісти, функціонує у тестовому режимі. Процес наповнення порталу відповідною інформацією триває, і на сьогодні, за словами радника Президента, тут зосереджено вже близько 30 тисяч історичних довідок, документів та світлин.
Як відзначив Володимир Зубанов, портал – це масштабна електронна енциклопедія історії України – тут уже є не лише довідкові статті та фото, а й відеосюжети про певні історичні події та персоналії.
Наразі основою для наповнення порталу стали матеріали, підготовлені науковцями у рамках загальнонаціонального патріотичного проекту "Україна: історія великого народу".
Своєрідну естафету в цьому процесі мають перейняти на регіональному рівні історичні клуби, що діють на базі шкіл, вишів та бібліотек.
Зазначений проект у повній мірі можна вважати громадським, адже можливість підготувати відповідні матеріали для Енциклопедії – про минуле свого населеного пункту, про історію своєї родини, або ж про видатних земляків мають можливість усі бажаючі. Для цього інформацію необхідно розмістити у рубриці "Спільнота" на Форумі порталу – для загального обговорення. Згодом ці матеріали можуть також увійти до електронної "Енциклопедії історії України".
Володимир Зубанов закликав усіх небайдужих, науковців, краєзнавців, жителів області, які цікавляться історією рідного краю, взяти активну участь у проекті, з тим, щоб зберегти історичну спадщину для прийдешніх поколінь.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua