За тиждень сезон полювання на Кіровоградщині завершиться

26 січня, полюванням на хутрового звіра, в області завершується мисливський сезон 2013/2014 років. По закінченні сезону полювання в мисливських угіддях області розпочнеться щорічний облік диких тварин.

За даними сектору мисливського господарства обласного управління лісового та мисливського господарства, ведення мисливського господарства на території Кіровоградщини здійснюють 31 користувач мисливських угідь. Найбільш популярним в області є полювання на диких парнокопитних тварин – кабана, козулю, оленя благородного та плямистого. Про це свідчить кількість проведених полювань нинішнього мисливського сезону – 269. У більшості з них мисливці не залишились без здобичі, однак шкоди лісовій мисливській фауні це не завдало.

Під час полювання порушень в плані дотримання правил техніки безпеки зафіксовано не було. Спеціалізовані рейдові бригади з охорони державного мисливського фонду зафіксували 106 випадків недотримання правил полювання - порушники закону не мали відповідних документів на право полювання.

В області зареєстровано майже 20 тисяч мисливців, у тому числі 35 осіб жіночої статі. Торік армія мисливців Кіровоградщини поповнилась майже на 450 осіб. До виходу на полювання підготувались 8178 чоловік, отримавши контрольні картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Нещодавно в Луганській області стався випадок захворювання дикого кабана на африканську чуму свиней. Тримаючи це питання на постійному контролі, на виконання доручень Держлісагентства України та державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації, державна лісова охорона спільно з єгерською службою користувачів мисливських угідь проводить спостереження в угіддях за клінічним станом диких кабанів. Так, згідно з отриманими даними, загибелі диких кабанів у мисливських угіддях області зафіксовано не було.

Прес-служба Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства

37 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua