Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини

24 січня  о 12.00 в Кіровоградському прес-клубі Профспілка «Трудова солідарність» проведе прес-конференцію на тему «Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини».

Лідер профспілки Віталій Махинько та голова місцевого осередку розкажуть про реальні кроки, що здійснює «Трудова солідарність» у боротьбі з конкретними проблемами  людей, які до них звертаються на Кіровоградщині, а також в інших областях України.

Профспілка має свій осередок у Кіровограді і знає проблематику області. «Трудова солідарність» готова боротись не тільки за вирішення трудових конфліктів. Загально-соціальні, транспортні, земельні та екологічні питання також в її компетенції.

Профспілковці вважають, що самоорганізувавшись, громада зможе захистити свої права.

Крім того, 25 січня о 13.00 на площі біля Міської ради (вул. Велика Перспективна, 41) пройде акція профспілки, під час якої запросить кіровоградців визначити 5 першочергових проблем міста і області, які підлягають негайному розв’язанню. Акція «Громада  - за свої права!» стане першим кроком до самоорганізації мешканців Кіровоградщини.

Організатор акції: Віталій Махинько, 0674011333

Довідково:

За майже п’ять років існування  профспілка «Трудова Солідарність»  взяла участь у вирішенні більш ніж тисячі трудових конфліктів і практично всі виграла.

На сьогоднішній день членами профспілки стало 3000 людей, які працюють у приватних та державних підприємствах в сферах будівництва, торгівлі, виробництва, ЖКГ, освіти, послуг, сільському господарстві.

«Трудова солідарність» - це єдина профспілка, яка захищає робітників  не оформлених на роботу офіційно. Профспілка має представництва в Київській, Черкаській, Запорізькій, Рівненській, Кіровоградській, Житомирській і Тернопільській областях.

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua