• Головна
  • Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини
13:02, 21 січня 2014 р.

Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини

24 січня  о 12.00 в Кіровоградському прес-клубі Профспілка «Трудова солідарність» проведе прес-конференцію на тему «Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини».

Лідер профспілки Віталій Махинько та голова місцевого осередку розкажуть про реальні кроки, що здійснює «Трудова солідарність» у боротьбі з конкретними проблемами  людей, які до них звертаються на Кіровоградщині, а також в інших областях України.

Профспілка має свій осередок у Кіровограді і знає проблематику області. «Трудова солідарність» готова боротись не тільки за вирішення трудових конфліктів. Загально-соціальні, транспортні, земельні та екологічні питання також в її компетенції.

Профспілковці вважають, що самоорганізувавшись, громада зможе захистити свої права.

Крім того, 25 січня о 13.00 на площі біля Міської ради (вул. Велика Перспективна, 41) пройде акція профспілки, під час якої запросить кіровоградців визначити 5 першочергових проблем міста і області, які підлягають негайному розв’язанню. Акція «Громада  - за свої права!» стане першим кроком до самоорганізації мешканців Кіровоградщини.

Організатор акції: Віталій Махинько, 0674011333

Довідково:

За майже п’ять років існування  профспілка «Трудова Солідарність»  взяла участь у вирішенні більш ніж тисячі трудових конфліктів і практично всі виграла.

На сьогоднішній день членами профспілки стало 3000 людей, які працюють у приватних та державних підприємствах в сферах будівництва, торгівлі, виробництва, ЖКГ, освіти, послуг, сільському господарстві.

«Трудова солідарність» - це єдина профспілка, яка захищає робітників  не оформлених на роботу офіційно. Профспілка має представництва в Київській, Черкаській, Запорізькій, Рівненській, Кіровоградській, Житомирській і Тернопільській областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...