• Головна
  • На Кіровоградщину очікує потужний спортивний прорив
10:47, 22 січня 2014 р.

На Кіровоградщину очікує потужний спортивний прорив

На початку зустрічі Геннадій Заболотний вручив голові облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку Подяку виконкому Федерації легкої атлетики області у рамках відзначення кращих спортсменів, представників громадськості та влади Кіровоградщини за значний вклад у розвиток спортивного життя області.

Голова облдержадміністрації разом із Президентом Федерації легкої атлетики області також обговорили плани стосовно реалізації найбільш знакових спортивних інфраструктурних проектів. Геннадій Заболотний повідомив, що сьогодні на спорткомплексі ФК "Зірка" тривають активні будівельні роботи з облаштування легкоатлетичного ядра. Голова облдержадміністрації запевнив, що обов’язково особисто перевірить якість їх виконання.

- Сподіваюся, що 2014 рік буде спортивним для Кіровоградщини. Обласна влада нинішнього року планує реалізувати кілька масштабних проектів, зокрема, реконструювати СДЮШОР "Надія", провести значні ремонтні роботи в ДЮСШ-2. А головним є будівництво в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць, який не поступатиметься кращим європейським аналогам, - відзначив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації запевнив, що будівництво мультиплексу він розглядає у контексті відновлення спорткомплексу "Колос", який уже тривалий час не працює. Спорткомплекс раніше був відомий не лише в Україні, а й у колишньому СРСР тим, що там проводилися тренувальні збори і змагання із різних видів спорту. Це був комплекс, у якому спортсмени жили, тренувалися і навчалися. Проблема полягає в тому що наразі на відновлення цього комплексу потрібні значні капіталовкладення, - констатував Андрій Ніколаєнко. Голова облдержадміністрації переконаний, що на Кіровоградщині є представники соціально-відповідального бізнесу, які дійсно є фанатами спорту і зголосяться реанімувати "Колос", який стане гарним майданчиком для розвитку ігрових видів спорту, а готельний комплекс для проведення різного роду спортивних зборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...