У минулому році більше ста підприємств Кіровоградської області погасили заборгованість із заробітної плати

Скорочення боргів перед найманими працівниками та перерахування у повному обсязі податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів – один із пріоритетних напрямків роботи органів Міндоходів області.

У цьому напрямку міндоходівці постійно відчувають підтримку місцевих органів влади. Так, в результаті проведених засідань спільних з райдержадміністраціями робочих груп, на які запрошувалися керівники підприємств-боржників, до бюджету надійшло 1,7 млн.грн. податку, погашено заборгованість з виплат найманим працівникам по 56 підприємствам області у сумі 21,3 мільйона гривень. Про це повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів  у Кіровоградській  області.

Завдяки заходам, самостійно вжитим органами доходів і зборів області, місцеві скарбниці отримали понад півмільйона гривень, а також погашено борги перед працівниками 50 підприємств на суму 3,6 мільйона гривень.

Лише за два останні місяці минулого року до бюджетів області надійшло 400 тисяч гривень, а наймані працівники отримали два мільйони заробітної плати.

З метою підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу перед громадянами та державою, органи Міндоходів Кіровоградщини продовжують реалізовувати принцип мінімального спілкування із  сумлінними платниками податків та ретельного моніторингу діяльності так званих, „ризикових” платників. „Ми займаємо безкомпромісну позицію щодо  протидії  зарплатам в „конвертах” та легалізації ринку праці. Адже саме ці явища позбавляють громадян будь-яких соціальних гарантій, що призводить до гальмування соціально-економічного розвитку регіону” - акцентує увагу заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua