• Головна
  • У минулому році більше ста підприємств Кіровоградської області погасили заборгованість із заробітної плати
08:29, 24 січня 2014 р.

У минулому році більше ста підприємств Кіровоградської області погасили заборгованість із заробітної плати

Скорочення боргів перед найманими працівниками та перерахування у повному обсязі податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів – один із пріоритетних напрямків роботи органів Міндоходів області.

У цьому напрямку міндоходівці постійно відчувають підтримку місцевих органів влади. Так, в результаті проведених засідань спільних з райдержадміністраціями робочих груп, на які запрошувалися керівники підприємств-боржників, до бюджету надійшло 1,7 млн.грн. податку, погашено заборгованість з виплат найманим працівникам по 56 підприємствам області у сумі 21,3 мільйона гривень. Про це повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів  у Кіровоградській  області.

Завдяки заходам, самостійно вжитим органами доходів і зборів області, місцеві скарбниці отримали понад півмільйона гривень, а також погашено борги перед працівниками 50 підприємств на суму 3,6 мільйона гривень.

Лише за два останні місяці минулого року до бюджетів області надійшло 400 тисяч гривень, а наймані працівники отримали два мільйони заробітної плати.

З метою підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу перед громадянами та державою, органи Міндоходів Кіровоградщини продовжують реалізовувати принцип мінімального спілкування із  сумлінними платниками податків та ретельного моніторингу діяльності так званих, „ризикових” платників. „Ми займаємо безкомпромісну позицію щодо  протидії  зарплатам в „конвертах” та легалізації ринку праці. Адже саме ці явища позбавляють громадян будь-яких соціальних гарантій, що призводить до гальмування соціально-економічного розвитку регіону” - акцентує увагу заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...