Андрій Ніколаєнко: Рішення, прийняте депутатами обласної ради, закликає до миру, спокою і врегулювання ситуації в країні

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко прокоментував журналістам прийняте рішення на сьогоднішній позачерговій сесії обласної ради про звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості.

Під час засідання позачергової сесії обласної ради голова облдержадміністрації свідомо утримувався від будь-яких промов. Чому саме, він пояснив журналістам вже опісля.

- Я не хотів, щоб моя думка, як представника адміністративної гілки влади, впливала на тих, кого обрали люди. Деякі опозиційні депутати апелювали до мене під час сесії з тим, аби я змінив рішення, але мої права і можливості не передбачають таких дій.

Прокоментував голова ОДА і сам процес прийняття рішення, що відбувалось відкрито поіменним голосуванням: "Я не задоволений тим, що довелося приймати рішення, голосуючи руками. Але було втручання у роботу електронної системи голосування і це вже доведений факт. Була спроба зірвати сесію, під час засідання на 102 надійшло повідомлення про замінування будівлі облдержадміністрації і обласної ради".

- Однозначно в залі було більше 50 депутатів, які підтримали проект рішення, це було очевидно, і ви це зможете перевірити і на записах відеокамер, - продовжив він.

Що стосується, власне, рішення, і окремих позицій, що не знайшли свого відображення в ньому – як-то оцінка діям влади чи силовикам, Андрій Ніколаєнко пояснив, що подібні пропозиції до проекту рішення мають право вносити виключно депутати і лише вони вирішують, підтримувати їх чи ні. "Депутати сформулювали сьогодні свої пропозиції до проекту рішення, в тому числі і опозиція. І те рішення, що прийнято в основі – воно не містить жодних закликів до насилля, навпаки – закликає до миру, спокою і врегулювання ситуації в країні.

Не залишилися без уваги голови ОДА і останні події в країні.

- Ситуація, яка поступово йшла до вщухання, знову була ескалована – до того ж зовсім новою, третьою силою, на яку не мають впливу лідери позиції, і до якої немає жодного стосунку влада. Треба знаходити таких представників опозиції, або керівників цієї 3-ої сили, які би несли відповідальність і давали команди про зупинку протиправних дій.

Людей, які брали участь у масових заворушеннях на Грушевського, Андрій Ніколаєнко вважає екстремістами, і переконаний, що вони мають відповідати за свої дії згідно із законом.

268 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua