Кіровоградська продукція користується попитом у 97 країнах світу

Протягом 2013 року зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Кіровоградської митниці Міндоходів здійснювали 523 суб’єктів господарської діяльності.

Як повідомив начальник митниці Павло Скальський, у 2013 році продукція підприємств Кіровоградщини користувалася попитом у 97 країнах світу. Географія торгівлі збільшилась на 9 країн по експорту і 8 по імпорту. Таким чином, спостерігається розвиток зовнішньої торгівлі у регіоні.

Найбільші обсяги поставок здійснювалися до Нідерландів – 22%, Німеччини – 18%, Росії – 15%, Білорусі – 10% та США – 8%.

Нідерланди отримували від кіровоградських партнерів феронікель, пиломатеріали, пшоно та кукурудзу. До Німеччини вивозилися продукти переробки давальницької сировини (феронікель і одяг), а також вироби з деревини. До Росії експортувалися кіровоградські гідронасоси, сівалки та запчастини до них, жири рослинні та щебінь. Америка закуповувала наші мед, халву та гідронасоси.

Відправляло свої товари до Кіровоградського регіону 75 країн-партнерів. Третина імпорту надходила з Індонезії – це нікелева руда, яку отримує Побузький феронікелевий комбінат як сировину. США (12%) відправляло до нас сільгосптехніку, обладнання для зберігання, сушіння та переробки зернових й олійних культур, а також насіння кукурудзи. З Німеччини (11%) підприємства отримали сільгосптехніку, м’ясо та м’ясопродукти. Росія (7%) відправляла різноманітне обладнання, оливи моторні, контакти електричні, недорогоцінні метали.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua