Бюджет Кіровограду на 2014 рік прийнятий – КП «Теплоенергетик» і надалі розвиватиметься

Так можна, коротко, охарактеризувати наслідки від сьогоднішньої, 33 сесії Кіровоградської міської ради, на розгляд якої виносилось таке важливе питання як прийняття бюджету міста на 2014 рік. Всім хто працює в бюджетній сфері або на комунальному підприємстві, зрозуміло, що від своєчасного прийняття бюджету залежатиме своєчасна і в повному обсязі виплата заробітної плати.

Генеральний директор підприємства «Теплоенергетик» каже, що для трудового колективу це, крім своєчасної заробітної плати, ще модернізація і розвиток підприємства. А як результат кіровоградці отримають більш якісні послуги з теплопостачання.

Сергій Кравченко зазначає, що колектив підприємства вже висловлював думку про необхідність своечасного прийняття бюджету 2014року. Люди дуже позитивно оцінюють, що головний фінансовий документ, було сьогодні прийнято, і що депутати міської ради врахували в бюджеті на 2014 рік важливі для підприємства питання. В програмі розвитку житлово-комунального господарствата благоустрою міста Кіровограда на 2014 рік передбачені заходи щодо забезпечення її виконання та фінансової підтримки підприємств житлово-комунального господарства.

Реконструкція теплових мереж від ТЕЦ до вул. Київської, м. Кіровоград з заміною на попередньоізольовані труби Ø=530 мм, L=1400 м. 604,500 тис. грн.

Реконструкція магістральних теплових мереж по вул. Гагаріна від ТК 42 до ТК 43/а8, м. Кіровоград з заміною на попередньоізольовані  труби Ø =300 мм, L=516 м. 367,500 тис. грн.

Відбуватись фінансування буде за рахунок коштів бюджету розвитку.

«А ми зі свого боку», - каже Сергій Кравченко, - «Зробимо все можливе для того, щоб провести необхідні роботи, які дозволять зменшити втрати в теплових мережах, та призведуть до зменшення собівартості виробництва тепла. Безперебійне теплопостачання - споживачам, економія енергоносіїв - підприємству!»

41 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua