Військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять службу на Кіровоградщині, за мирне розвязання суспільно-політичних проблем

У з’єднаннях та військових частинах, військових комісаріатах, що дислокуються на Кіровоградщині, на загальних зборах військовослужбовців, відбулося обговорення суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні.

- Військовослужбовці користуються такими ж конституційними правами, як й пересічні громадяни. Кожен із захисників Вітчизни має власну думку з будь-якого приводу. Тому, у військових колективах й назріла необхідність зібратися та обговорити те, що відбувається в країні, - було зазначено, під час проведення заходу.

Військовослужбовці, звернули увагу, що вони, із занепокоєнням та стурбованістю спостерігають за подіями, що розгортаються сьогодні в Україні.

Захисники Вітчизни, як ніхто інший розуміють жахливі наслідки збройного протистояння або громадянської війни. Ми, військовослужбовці Збройних Сил України, І нам, як громадянам держави, небайдуже майбутнє нашого народу, наших близьких
та рідних, наших дітей, - йшлося під час проведення зборів.

Під час обговорення непростої суспільно-політичної ситуації в країні, військовослужбовці наголошували, що вони повною мірою усвідомлюють надзвичайно велику відповідальність, яка лягає сьогодні на захисників Вітчизни.

Як відмічали виступаючі військовослужбовці, серед нас, багато учасників бойових дій, які пройшли «гарячі точки». Ми на власні очі бачили наслідки громадянського протистояння у багатьох країнах світу. Криваві події, які призвели до громадянських війн
в колишній Югославії, Іраку, Сирії та інших країнах зламали мільйони людських доль та забрали тисячі життів. Подальша єскалація протистояння погрожує цілісності нашої держави, тому необхідно використати усі законні засоби, щоби не допустити кровопролиття та вирішувати будь-які конфліктні ситуації виключно мирним шляхом.

Після обговорення усіх питань військовослужбовці склали звернення до Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, де були підтримані рішучі кроки голови держави щодо швидкого і мирного врегулювання конфлікту та недопущення затяжного протистояння у суспільстві, збройної боротьби та кровопролиття.

Захисники Вітчизни виказали підтримку рішень Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича щодо стабілізації складної ситуації в країні.

33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua