Представники Кіровоградської єпархії Української Православної церкви зустрілися з військовослужбовцями Збройних Сил України

Представники Кіровоградської єпархії Української Православної церкви відвідали 3-й окремий полк спеціального призначення оперативного командування «Південь» та щойно створений військовий ліцей.

Керівник відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Євгеній Назаренко, співробітник відділу протоієрей Олександр Ігнатьєв та півчі Свято-Успенського храму привітали військовослужбовців зі святами, передали їм поздоровлення і благословення від Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського та Новомиргородського.

Спілкуючись з офіцерами та контрактниками, Отець Олександр розповів їм про Різдво Христове та Хрещення Господнє, розкрив їх глибокий взаємозв'язок та особливе значення цих подій в історії людства.

Далі, священнослужителі окропили святою водою навчальні класи військового ліцею, розташування бойової частини, спортивний зал, приміщення штабу, вузол зв'язку, а також медичний пункт.

Заступник командира окремого полку спеціального призначення по роботі з особовим складом підполковник Сергій Сенчев, відзначив, що незважаючи на інтенсивну бойову підготовку та специфіку армійської служби, командування військової частини знаходить час і для задоволення духовних потреб військовослужбовців.

Також в рамках зустрічі, поважні гості відвідали музей Бойової слави полку спеціального призначення. У ньому зібрані та представлені матеріали про бойовий шлях військової частини, її командирів та розвиток вітчизняних військ спеціального призначення в цілому.

До речі, у залах музеї представлені експозиції Миротворчої діяльності офіцерів та контрактників полку, повсякденна діяльність, навчання, польові виходи тощо. Окрім того, у музеї створена окрема кімната, присвячена спецпризначенцям, які загинули при виконанні інтернаціонального обов’язку в Демократичній Республіці Афганістан у 1979-1989 роках.

На завершення зустрічі, священнослужителі від Військового відділу Кіровоградської єпархії подарували для військового музею копію сторічної фотокартки цієї будівлі, де сьогодні розташована військова частина. Саме в цих стінах колись були казарми Єлисаветградського кавалерійського юнкерського училища – одного з найкращих військових навчальних закладів Російської імперії.

26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua