• Головна
  • На території Кіровоградської області розміщено близько 400 систем «Терміновий виклик міліції»
17:30, 30 січня 2014 р.

На території Кіровоградської області розміщено близько 400 систем «Терміновий виклик міліції»

Щоденно в містах Кіровоградської області на цілодобове чергування заступають 12 нарядів мобільних груп затримання Державної служби охорони, які поряд з охороною майна на об’єктах різних форм власності попереджують різноманітні правопорушення на вулицях. Для цього в громадських місцях на об’єктах, які перебувають під охороною ДСО, розміщуються стікери «Терміновий виклик міліції».

Кожний громадянин, який став свідком правопорушення, або у випадку коли проти нього вчинюються протиправні дії, має можливість терміново викликати працівників міліції ДСО, які припинять правопорушення та по «гарячих слідах» розкриють злочин.

На теперішній час на території Кіровоградської області у містах Олександрія, Гайворон, Долинська, Знам’янка, Кіровоград, Новоукраїнка, Світловодськ розміщено близько 400 систем «Терміновий виклик міліції» з інформацією про можливість виклику міліції ДСО, а саме на об’єктах торгівлі 250, розважальних закладах 36 та інших підприємствах та установах 114.

Протягом минулого року працівники Держохорони області за допомогою систем «Терміновий виклик міліції» попередили близько 200 противоправних порушень на вулицях міст області.

Оперативний зв'язок громадян з правоохоронними органами і ефективне реагування на злочинні прояви є запорукою спокою жителів області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...