Бюджетні видатки на гемодіаліз протягом року збільшуватимуться

У процесі затвердження обласного бюджету під час сесії обласної ради прозвучало питання, що стосується фінансування гемодіалізу в області, воно торкалось і благодійної акції "Разом заради добра"

Депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко поцікавився, чому фінансування гемодіалізу на поточний рік в обласному бюджеті закладено на рівні 3-х млн. грн., в той час як протягом минулого року кошти, що виділяються на ці цілі, сягнули 6 млн. грн.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет пояснив, що 3 млн. грн. на гемодіаліз закладалися і на початку минулого року, а потім за рахунок вільних коштів і шляхом уточнення бюджету цю суму протягом року вдалося збільшити до 6 млн. грн. – він не виключає ймовірності, що саме так відбуватиметься і цього року.

А от що стосується благодійної акції "Разом заради добра", то тут ситуацію прояснив особисто голова облдержадміністрації. Андрій Ніколаєнко наголосив, що акція покликана зібрати кошти для облаштування гемодіалізної зали в обласній лікарні. Було прийнято рішення, що до цього процесу варто залучати спонсорів, а не витрачати бюджетні кошти на ремонти приміщень. Адже 3 млн. грн. з обласного бюджету виділяються саме на процедуру гемодіалізу – а це і медикаменти, і витратні матеріали, і обслуговування обладнання.

Те, що фінансування на гемодіаліз протягом року збільшуватиметься стало зрозуміло і з огляду іще на одну деталь, яку навів голова ОДА. Андрій Ніколаєнко зазначив, що й олександрійська міська влада планує створити у себе на території гемодіалізний центр, аби там мали змогу лікуватися пацієнти східних районів області.

І питання, чому акцію підтримує Сергій Ларін, також легко пояснити. Андрій Ніколаєнко зазначив, що ініціювала таку акцію обласна організація Партії регіонів, яку й очолює Ларін. Тому у зверненні до жителів області три підписи – голови ОДА, голови обласного осередку Партії регіонів і головного лікаря обласної лікарні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua