• Головна
  • Бюджетні видатки на гемодіаліз протягом року збільшуватимуться
17:33, 31 січня 2014 р.

Бюджетні видатки на гемодіаліз протягом року збільшуватимуться

У процесі затвердження обласного бюджету під час сесії обласної ради прозвучало питання, що стосується фінансування гемодіалізу в області, воно торкалось і благодійної акції "Разом заради добра"

Депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко поцікавився, чому фінансування гемодіалізу на поточний рік в обласному бюджеті закладено на рівні 3-х млн. грн., в той час як протягом минулого року кошти, що виділяються на ці цілі, сягнули 6 млн. грн.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет пояснив, що 3 млн. грн. на гемодіаліз закладалися і на початку минулого року, а потім за рахунок вільних коштів і шляхом уточнення бюджету цю суму протягом року вдалося збільшити до 6 млн. грн. – він не виключає ймовірності, що саме так відбуватиметься і цього року.

А от що стосується благодійної акції "Разом заради добра", то тут ситуацію прояснив особисто голова облдержадміністрації. Андрій Ніколаєнко наголосив, що акція покликана зібрати кошти для облаштування гемодіалізної зали в обласній лікарні. Було прийнято рішення, що до цього процесу варто залучати спонсорів, а не витрачати бюджетні кошти на ремонти приміщень. Адже 3 млн. грн. з обласного бюджету виділяються саме на процедуру гемодіалізу – а це і медикаменти, і витратні матеріали, і обслуговування обладнання.

Те, що фінансування на гемодіаліз протягом року збільшуватиметься стало зрозуміло і з огляду іще на одну деталь, яку навів голова ОДА. Андрій Ніколаєнко зазначив, що й олександрійська міська влада планує створити у себе на території гемодіалізний центр, аби там мали змогу лікуватися пацієнти східних районів області.

І питання, чому акцію підтримує Сергій Ларін, також легко пояснити. Андрій Ніколаєнко зазначив, що ініціювала таку акцію обласна організація Партії регіонів, яку й очолює Ларін. Тому у зверненні до жителів області три підписи – голови ОДА, голови обласного осередку Партії регіонів і головного лікаря обласної лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...