• Головна
  • У Кіровограді відбудеться семінар «Актуальні питання музейної діяльності. Пріоритетні напрямки роботи та завдання сучасного музею»
17:30, 7 лютого 2014 р.

У Кіровограді відбудеться семінар «Актуальні питання музейної діяльності. Пріоритетні напрямки роботи та завдання сучасного музею»

Мета семінару – обмін досвідом, аналіз та узагальнення проведеної роботи, обговорення перспектив розвитку та завдань музею на сучасному етапі.

Семінар має привернути увагу як професійних музейників так і представників громадських організацій, науковців і викладачів учбових закладів, керівників громадських та шкільних музеїв, співробітників закладів культури до актуальних проблем розвитку сучасного музею, як науково-просвітницького та культурно - мистецького центру.

Теми учасників семінару можуть бути широкими і різноманітними, що стосуються основної діяльності музеїв, музейної комунікації, пам’яткоохоронної діяльності, формування, збереження та популяризації колекцій, сучасних проблем музейного менеджменту, тощо.

Семінар відбудеться 24 квітня 2014 року з 10.00 до 15.00 в приміщенні Кіровоградського обласного художнього музею.

Початок реєстрації учасників семінару о 9.00 год.

Для участі у семінарі необхідно до 25 березня 2014 року подати заявку з зазначенням форми участі (слухач чи доповідач) та до 10 квітня 2014 року доповідачам надати тексти доповідей для підготовки до друку збірки статей і матеріалів.

Вимоги до оформлення матеріалів

Доповіді приймаються українською або російською мовами, в електронному вигляді по електронній пошті або поштою на дисках.

Вимоги до оформлення: формат Microsoft Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – одинарний.

Також необхідно вказати відомості про автора доповіді: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, посада, місце роботи.

Оргкомітет залишає за собою право відбору та редагування текстів.

Адреса оргкомітету:

25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна (колишня Карла Маркса), 60, Кіровоградський обласний художній музей; e-mail: [email protected]

Телефони для довідок: (0522) 24-56-81, 24-98-37, 22-36-98

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...