• Головна
  • Всі завдання, визначені на 2013 рік - виконані пожежно-рятувальною службою області у повному обсязі
11:21, 8 лютого 2014 р.

Всі завдання, визначені на 2013 рік - виконані пожежно-рятувальною службою області у повному обсязі

7 лютого у Кіровоградському обласному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбулася нарада з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту області у 2013 році. У засіданні взяли участь перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, керівний склад цивільного захисту області, представники органів місцевого самоврядування; керівники обласних служб цивільного захисту, підприємств, організацій; начальницький склад УДСНС, УНС ОДА; керівники місцевих підрозділів УДСНС України в області. 

Під час свого виступу перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов зазначив, що наразі питання рівня безпеки життєдіяльності жителів області набуває особливого значення і спільне завдання як влади, так і підрозділів Управління ДСНС – захистити людей від будь-якої біди. Досягти цього вдається завдяки конструктивній співпраці з підрозділами пожежно-рятувальної служби області.

Протягом 2013 року Управлінням вживалися заходи, спрямовані на забезпечення належного захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, подальшого розвитку та вдосконалення матеріально-технічної бази. У минулому році на території області виникло дві надзвичайні ситуації проти  трьох у 2012 році та 3 тис. 110 надзвичайних подій, під час ліквідації яких врятовано 24 особи та матеріальних цінностей на суму майже 8 млн. грн. Виявлено та знешкоджено біля шестисот одиниць боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Протягом минулого року чергові караули пожежно-рятувальних підрозділів області здійснили 1845 виїздів за сигналом «Тривога», що становить в середньому 5 виїздів за добу, із яких 1049 разів – на гасіння пожеж. Середній час  прибуття підрозділів до місця події становив 10 хвилин, середній час ліквідації пожежі – 24 хвилини, що не перевищує середній показник по Україні.

У минулому році вдалося ефективно протидіяти пожежам у природних екосистемах області, не допустити їх переростання до рівня надзвичайних ситуацій та зменшити матеріальні збитки.

Завдяки спільно вжитим заходам з органами влади та місцевого самоврядування щодо попередження загибелі на воді в області зменшилася кількість загиблих на 17 %.

Для надання допомоги населенню у період низьких температур повітря, зокрема тим, хто не має місця постійного проживання, на території області створено і функціонують 22 мобільних пункти обігріву. За період функціонування пунктів обігріву вдалося врятувати не одне людське життя та надати допомогу майже півтори тисячі особам.

Належним чином організована робота з органами державної влади та місцевого самоврядування. На виконання профільних програм запобігання та реагування на надзвичайні ситуації у минулому році з місцевих бюджетів усіх рівнів, підприємств та організацій освоєно коштів на суму 918 тис. грн.

З метою забезпечення належного протипожежного захисту сільської місцевості в області додатково створено 7 місцевих пожежних команд, загальна кількість яких становить 141 підрозділ. Для їх утримання у 2013 році з місцевих бюджетів та за рахунок коштів сільськогосподарських підприємств освоєно майже 10 млн. 841 тис. грн., що на 8,4% більше, ніж у 2012 році.

Завдяки вжитим профілактичним заходам, кількість пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах, порівняно з 2012 роком, зменшилась майже на 19%.

Основними пріоритетними напрямками діяльності перед Управлінням у 2014 році є: підвищення боєздатності та рівня професійної майстерності особового складу підпорядкованих підрозділів; забезпечення належного протипожежного захисту та техногенної безпеки на території області; продовження розмінування території колишнього авіаційного полігону в смт Компаніївці; подальше вдосконалення матеріально-технічної бази служби.  

Всі завдання, які були визначені на 2013 рік - виконані у повному обсязі. Управлінням ДСНС і надалі будуть вживатися усі необхідні заходи для ефективного захисту населення і територій області від негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

У рамках підсумкової наради відбулося вручення почесних грамот та нагород працівникам пожежно-рятувальної служби області.

Прес-служба У ДСНС України у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...