• Головна
  • Кіровоград: працівники Управління ДСНС проводять для педагогів методичні семінари з безпеки життєдіяльності
16:35, 11 лютого 2014 р.

Кіровоград: працівники Управління ДСНС проводять для педагогів методичні семінари з безпеки життєдіяльності

Працівники прес-служби Управління ДСНС в області активно співпрацюють з Кіровоградським інститутом післядипломної освіти вчителів. Під час курсів з підвищення кваліфакації тут щотижня проводяться семінари з безпеки життєдіяльності. Лекції проводяться для начальників відділів освіти, заступників директорів, вчителів шкіл. 11 лютого пройшов черговий захід для педагогів.

Загальновідомо, що знання основ безпеки є такими ж життєвонеобхідними, адже вміння дати собі раду в екстремальній ситуації так само потрібні людині, як і вміння читати, рахувати, писати. І рятувальники Кіровоградщини беруть найактивнішу участь у навчанні дітей правилам безпечної життєдіяльності, а також надають методичну допомогу при підготовці і проведенні різноманітних заходів по попередженню нещасних випадків серед дітей.

Під час семінарів педагоги дізнаються про досягнення пожежно-рятувальної служби, про надзвичайні події, які виникли на території нашої області з вини або за участю дітей, про перемоги кіровоградських учнів у різноманітних дитячих рухах, фестивалях, зборах, КВНі, переглядають фільм про діяльність Управління ДСНС Кіровоградщини.

Важливими у вихованні культури безпеки є тематичні Тижні знань, які проводяться двічі на рік у навчальних закладах за активної участі рятувальників. Тому детальний аналіз, методичні рекомендації, передовий досвід проведення цих заходів був як ніколи доречним під час семінару.

У ДСНС у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...