• Головна
  • Кіровоградські „спрощенці” поповнили казну майже на 10,5 мільйонів гривень
10:53, 14 лютого 2014 р.

Кіровоградські „спрощенці” поповнили казну майже на 10,5 мільйонів гривень

Протягом січня цього року бізнесмени області перерахували до місцевих бюджетів 10 млн. 452 тис. грн. єдиного податку, що в порівнянні з цим же періодом 2013 року на 1,2 мільйона (13%) більше.

Слід зазначити, що левову частку сум сплачено фізичними особами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування. Їх в Кіровоградській області налічується майже 22 тисячі. Переважна більшість віддала перевагу другій групі (60% „єдинщиків”), трохи менше третій (21,3%) та першій (18,6%).

Що стосується юридичних осіб, то на обліку в органах доходів і зборів області перебуває 1813 підприємств-„спрощенців”, які перерахували до казни 1,8 млн. грн. Майже всі вони перебувають на четвертій групі та сплачують 5 відсотків від доходів.

„Міністерством доходів і зборів України прийнято  рішення про продовження у 2014 році мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу. Ми гарантуємо безапеляційне дотримання цієї заборони на місцях,” – підкреслив начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...