В Кировограде создадут школу будущего

Вчера Андрей Николаенко посетил Кировоградскую гимназию новых технологий обучения.

Вместе с директором учебного заведения Любовью Красновой Андрей Николаенко осмотрел учебные классы гимназии, в частности, кабинет информатики, по-современному оборудованные кабинеты химии, физики, истории.

Также чиновник посетил интерактивный класс, где применяются современные информационные технологии, которые позволяют учащимся глубже овладевать знаниями, а их родителям, с помощью уникальной системы «Электронный дневник», контролировать уровень их знаний в режиме онлайн.

В гимназии также позаботились и о интересный досуг своих воспитанников, которых на сегодня здесь более 240. В частности, создан красивый школьный музей, в экспозиции которого собраны уникальные архивные и исторические материалы из истории нашего края. Есть также комната релаксации, библиотека, зал для проведения массовых мероприятий.

Большое внимание в учебном заведении уделяется и творческому воспитанию гимназистов, в частности, уже много лет действует хореографический ансамбль «Роксоланочка», в котором учащиеся с 5-го по 11 -й классы изучают фольклорное искусство разных регионов Украины, а также увлекаются современной хореографией.

Андрей Николаенко также принял участие в заседании школьного парламента, и передал учебному заведению солидный сборник произведений известных украинских и зарубежных писателей.

Андрей Николаенко рассказал, что на сегодня это одно из лучших заведений такого типа в области. Однако, единственным недостатком, который, по убеждению председателя ОГА, на сегодня препятствует дальнейшему развитию этого учебного заведения, является нехватка учебных помещений. И это при том, что это учебное заведение пользуется все большей популярностью среди кировоградцев, а на одно место уже приходится шесть желающих здесь учиться. Понятно, что гимназия уже не в состоянии принять такое количество желающих.

Руководитель области отметил, что Кировоградская гимназия новых технологий должна стать базовым учебным заведением, где будет воплощаться в жизнь национальный проект «Школа будущего». С этой целью Андрей Николаенко пообещал обратиться в Кабинет Министров за поддержкой, а также активно привлечь к реализации этого проекта социально ответственный бизнес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
МОЗ у Кіровоградській області доводить до відома стосовно ситуації захворювань на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. Всього: 2398 позитивних результатів; проведено тестувань - 58118; одужали - 1205; летальних випадків - 90. За минулу добу: 90 позитивних результатів; проведено тестувань - 642; одужали - 22; летальних випадків - 5.
Новини компаній
В непростий час пандемії коронавірусу та сезонного грипу, як ніколи варто думати про власне здоров’я та дбати про зміцнення імунітету. Адже здорова імунна система – це запорука відмінного самопочуття, енергії та гарного настрою. Вітаргін  - чудовий засіб для зміцнення імунітету, який допоможе Вам відновити природний захист Вашого організму. Гель з бурої морської водорості Вітаргін ефективно очищує організм, насичує його корисними речовинами та нормалізує о...
Екологія
Штормове попередження на Кіровоградщині! Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522. За інформацією Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, у період з ночі до першої половини дня 30 жовтня по м. Кропивницькому та по Кіровоградській області очікується туман. Видимість буде обмежена: 200-500 м.
Кримінал
Вчора Кропивницький відділ поліції отримав повідомлення про те, що член комісії однієї з дільниць доставив до ТВК 2 примірники протоколу підрахунку голосів не опечатані належним чином.Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Нагадаємо, у день виборів поліцейські розпочали два кримінальних провадження та склали чотири адміністративні протоколи за повідомленнями про порушення...
Суспільство
КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів. Про це повідомляє пресслужба НАЗК, пише 0522. Конституційний Суд України позбавив НАЗК доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади. Без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений. КСУ фактично заблокував реалізацію результатів мі...
Суспільство
МВС та гендерна політика: підтримка необхідна. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. Сьогодні Україна отримала новий Національний план дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Уряд підписав відповідний документ на період до 2025 року. Даний план МВС дав змогу виконати наступні дії: - посилено інституційну спроможність з метою впровадження гендерного орієнтованого наскрізного підходу у діяльніс...
Карантин
МОЗ у Кіровоградській області доводить до відома стосовно ситуації захворювань на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. Всього: 2308 позитивних результатів; проведено тестувань - 57476; одужали - 706; летальних випадків - 85. За минулу добу: 96 позитивних результатів; проведено тестувань - 1185; одужали - 24; летальних випадків - 1 ( 68-річний чоловік із смт Завалля Гайворонського району).
Вибори
Результати виборчого марофону - 2020 підраховані. Ще 25 жовтня громадяни зробили свій вибір на користь тієї чи іншої політичної сили. На жаль, офіційних даних, опрацьованих на 100%, досі не оприлюднено. Вашій увазі пропонуємо останні результати на цей час. Зазначений рейтинг партій та кількість депутатів, які будуть представляти їх інтереси в міській раді: Пропозиція - 19,78% (9 осіб) Слуга народу - 12,37% (6 осіб) Європейська солідарність - 12,15% (6 осіб...
Суспільство
В аптеках Кропивницького очікують на поставки сезонної вакцини від грипу Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522. Станом на сьогодні у Кропивницькому ще немає у широкій доступності вакцин від грипу. Як повідомили в повідомили в управлінні охорони здоров'я міської ради  з посиланням на інформацію керівників місцевих аптечних закладів,  аптеки поки отримують вакцини в дуже малій кількості. Наприкінці минулого тижня в аптечній мереж...