• Головна
  • У 2014 році органами прокуратури Кіровоградщини з метою захисту прав дітей ініційовано проведення 52 перевірок
13:28, 15 лютого 2014 р.

У 2014 році органами прокуратури Кіровоградщини з метою захисту прав дітей ініційовано проведення 52 перевірок

 З урахуванням пріоритетів, визначених Главою держави, питання охорони дитинства, особливо захисту прав дітей пільгової категорії, перебуває під постійною увагою прокуратури області.

Вже у поточному році органами прокуратури Кіровоградщини з метою захисту прав дітей ініційовано проведення 52 перевірок, за результатами яких на даний час розпочато 4 кримінальні провадженні в сфері освіти, охорони здоров’я, попередження насилля в сім’ях. На усунення порушень законів щодо охорони дитинства прокурорами внесено 16 подань, за наслідками розгляду яких 12 посадовців органів влади та місцевого самоврядування притягнуто до дисциплінарної відповідальності, на користь майже 10 тис. дітей відшкодовано понад 4 млн. грн., а також 100 тис. грн. до державного бюджету.

В інтересах дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування заявлено 4 позови на суму понад 20 тис. грн. З метою попередження порушень прав підлітків органами прокуратури області здійснено вступ у 26 цивільних справ. У кожному випадку за принципової позиції прокурорів забезпечено захист прав конкретної дитини на житло, соціальний захист, майно тощо.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...