• Головна
  • Кіровоградською митницею оформлено іноземних інвестицій на суму 1,3 млн. дол. США
09:21, 21 лютого 2014 р.

Кіровоградською митницею оформлено іноземних інвестицій на суму 1,3 млн. дол. США

Залучення іноземних інвестицій в економіку країни є важливим стратегічним питанням, вирішення якого сприятиме модернізації та розвитку імпортозаміщувальних виробництв в окремих галузях, просуванню українських товарів на зовнішній ринок, а також створенню нових робочих місць.

Кіровоградською митницею Міндоходів у 2013 році було оформлено імпортного промислового обладнання як внесок до статутного фонду підприємств на суму 1,3 млн. дол. США. До бюджету, при цьому, перераховано 260 тис. дол. США митних платежів.

В регіональні підприємства інвестували Великобританія (724,7 тис. дол. США) та Гонконг (569 тис. дол. США).

Як зазначив начальник Кіровоградської митниці Міндоходів Павло Скальський, митне оформлення товарів, що ввозяться в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного фонду підприємства, здійснюється у першочерговому порядку. Такий режим митного сприяння стимулює залучення іноземних інвестицій як в національну економіку, так і на регіональному рівні.
Слід зазначити, що нормами Митного кодексу України (стаття 287) передбачено звільнення від сплати ввізного мита товарів, які ввозяться іноземними інвесторами на строк не менше трьох років з метою інвестування на підставі зареєстрованих договорів (контрактів) або як внесок іноземного інвестора до статутного капіталу підприємства з іноземними інвестиціями. Однак, це не стосується товарів, які ввозяться для реалізації або використання з метою, не пов’язаною з провадженням підприємницької діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інвестиції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...