• Головна
  • На Кіровоградщині боротьба з конверт-центрами – в зоні постійного контролю оперативних та слідчих підрозділів Міндоходів
11:02, 23 лютого 2014 р.

На Кіровоградщині боротьба з конверт-центрами – в зоні постійного контролю оперативних та слідчих підрозділів Міндоходів

Відповідне доручення Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко дав працівникам цих підрозділів під час наради 13 лютого 2014 року. Фахівці Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області  усвідомлюють, що сьогодення породжує нові, більш складні схеми фінансових злочинів, тому потрібно не просто руйнувати їх, а й застосовувати комплекс заходів для їх упередження. Водночас боротьбу із фінансовими злочинами в області посилюють за рахунок аналітики та ІТ-технологій.

Результативності такої роботи, впевнений начальник ГУ Міндоходів в області Олександр Лебедєв, якнайкраще сприятимуть проведені реформи підрозділів фінансових розслідувань, які вже у минулому році дозволили підвищити ефективність заходів відомства з протидії неофіційній економіці та фінансовим злочинам.

Так, за підсумками 2013 року завдяки слідчим обласного управління Міндоходів до держбюджету додатково надійшло понад 14 млн. грн. Накладено арешт на майно підозрюваних на суму 6,4 млн. грн. Застосовано як запобіжний захід заставу на грошові кошти у сумі 366 тис. грн., які за відповідним рішенням суду також спрямовуються до держскарбниці.

Також у минулому році слідчими ГУ Міндоходів в області направлено до суду два кримінальних провадження з ознаками організованої групи. Одне з них – так званий „конвертаційний центр”, злочинна діяльність якого поширювалася на декілька областей нашої країни. У ході його відпрацювання співробітниками головного управління встановлено, що незаконними послугами встигли скористатися 132 суб’єкти господарювання. Безпідставно сформовано податковий кредит з ПДВ на суму 3,6 млн. грн.

Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань вжито заходи щодо забезпечення повного відшкодування державі завданих цим злочином збитків. Зокрема, накладено арешт на майно підозрюваних на суму 4,8 млн. грн. та вилучено готівкою майже півмільйона.

Як зазначив Олександр Лебедєв, ще одним важливим напрямом роботи для оперативних та слідчих підрозділів, є боротьба з контрабандою і нелегальним виробництвом та розповсюдженням підакцизних товарів на внутрішньому ринку області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міндоходів #арешт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...