• Головна
  • Кіровоградська бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує
16:02, 24 лютого 2014 р.

Кіровоградська бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує

Анонс масових заходів.

 27 лютого о 14:00 у відділі документів із економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва переможців міського фестивалю «Степові джерела» колективів загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких центрів естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів. Запрошуємо переглянути виставку, де в малюнку, ліпці та аплікації діти передають свої враження від оточуючого світу та виражають власне ставлення до нього.

27 лютого о 14.00 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться засідання краєзнавчих студій «Гілки роду Варфоломія Шевченка у розвідках його нащадків». Основну доповідь представляє екскурсовод та краєзнавець Ірина Сосна. Запрошуємо краєзнавців, студентів та викладачів нашого міста.

27 лютого о 17:00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з мануальним терапевтом Валерієм Цимбалом, який розповість про здоровий спосіб життя. На заході буде презентовано книгу Ю.А. Андрєєва «Три кити здоров’я».

1 березня о 14.00 екологічний центр, відділ мистецтв бібліотеки Д.Чижевського та Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ» запрошують усіх бажаючих яскраво відзначити Всесвітній День Кота! Протягом дня відбудеться благодійна акція «Березневий блюз».

Ми бажаємо привернути увагу громадськості до проблем безпритульних тварин, а також допомогти зібрати кошти для допомогу Муркам і Барсикам, які опинилися на вулиці. Акція відбудеться у фойє І поверху.

Детальну інформацію про заходи ви можете дізнатись на офіційному сайті бібліотеки http://library.kr.ua.

Вхід на заходи – вільний!

Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чижевського
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...