
16:35, 27 лютого 2014 р.
Олександрія: з люку визволили собаку
Допомога чотирилапим друзям знадобилася в Олександрії.
25 лютого місцева жителька повідомила за номером «101» про те, що у відкритий каналізаційний колодязь у Жовтневому мікрорайоні міста впав собака. Прибувши на місце події, рятувальники переконалися, що тварина знаходиться на дні люка. Щоб дістати її одному з рятувальників довелося спустися вниз та разом з нею вибратися з пастки. Собаку визволяли на очах у місцевих дітлахів, які неймовірно зраділи, що все завершилося добре. Проте, школярам приручити її не вдалося. Щойно звільнившись, тварина щосили побігла від небезпечного місця.
У ДСНС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня