В Кіровограді з ініціативи жіночого сектору Майдану пройшло перше заняття з надання невідкладної медичної допомоги

З ініціативи жіночого сектору кіровоградського Майдану в понеділок, 3 березня о 18.00 на базі інформаційно-аналітичного центру "Перевесло" вже відбулось перше заняття курсів невідкладної медичної допомоги. Заняття вела Берегова Валентина Володимирівна - практикуючий медик.

Першими слухачами стали близько 20 осіб, серед них дорослі жінки, молоді пані, зовсім юні студентки і навіть двійко хлопців. Перше заняття мало установчий характер – визначено графік навчання, учасники висловили свої очікування від курсів, з урахуванням яких буде сформовано програму. Надалі курси проходитимуть двічі на тиждень - в понеділок та четвер, о 18.00 в Медичному коледжі ім.Мухіна. 

Для більшості учасників курси є можливістю висловити власну громадянську позицію, підтримати захисників рідної землі і водночас відновити знання та навички з базової медичної підготовки, які знадобляться будь-коли і будь-де. А ще це нагода відволіктись від тривожної новинної стрічки по телевізору чи в інтернеті. Тому, любі пані, приєднуйтесь! Інформація про наступні заняття в групах в фейсбук присвячених кіровоградському Майдану, а також у координаторів курсів з а тел.. 095-691-95-27
Олена Горобець
Інформаційна служба Кіровоградського Євромайдану

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua