Олександр Петік: Я завжди відстоював основи та права місцевого самоврядування

Нового голову облдержадміністрації Олександра Петіка активу області представив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов. Але спочатку учасники заходу вшанували пам'ять загиблих в Києві хвилиною мовчання.

У своєму зверненні до активу області Олександр Петік говорив про перші доручення йому, як голові ОДА, від виконуючого обов’язки Президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

- Дозвольте виконати перше доручення виконуючого обов’язки Президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова і переказати його прохання у цей відповідальний момент для нашої Батьківщини: зберігати витримку, спокій і пильність. Він закликає забути зараз про дискусії, які можна відкласти на інший, більш сприятливий час.
- Маємо зрозуміти, що українців зараз ніхто не розділяє за партійною приналежністю чи уподобаннями. Нас розділяє лише відповідальність за те, що відбувається в Україні, в області, відповідальність за батьківський заповіт.

Згадав Олександр Петік і про пріоритети у своїй роботі на попередніх посадах: "Займаючись статутом Києва, я завжди відстоював основи місцевого самоврядування".

Що стосується роботи на новій посаді, Олександр Петік зауважив, що він, як голова облдержадміністрації, підзвітний і підконтрольний обласній раді. "Сьогодні я покликаний очолити орган, який несе відповідальність за виконання державних функцій у Кіровоградській області", - зауважив він. "Буду робити це відповідально", - продовжив далі голова облдержадміністрації. При цьому Олександр Петік закликав колег до співпраці: "Закликаю всіх колег допомогти мені в цьому. Від себе – готовий віддати всі сили і працювати по совісті".

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua