Відбулося вручення паспортів громадянина України в Кіровоградській виправній колонії №6

Завдяки плідній співпраці Ленінського РС УДМС України в місті Кіровоград та адміністрації колонії триває активна робота, щодо оформлення та отримання паспортів громадянина України.

За клопотанням адміністрації Кіровоградської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№6) до Кіровоградської міської ради було направлено листа наслідками якого Рішенням Кіровоградської міської Ради відмінено сплату Державного мита за оформлення паспорта засудженим, які відбувають покарання в установах ДПтС України в місті Кіровоград та отриманні документів необхідних для їх оформлення.

Минулої 28 лютого в установі 12 засудженим було вручено паспорта громадянина України та ще 2 замінено фотокартки у зв’язку із досягненням ними 25- та 45-річного віку.

Завідувач Ленінського РС УДМС України в м. Кіровоград Ольга Люненко вкотре підкреслила, що працювати з документами осіб, які відбувають покарання найбільш складніше, оскільки під час підготовки для оформлення документів, відсутні потрібні підтверджуючі документи, але незважаючи на це, завдяки багаточисленним перевіркам, які проводяться по всій території Україні їм це вдається.

Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Андрій Логовський, підкреслив, що керівництвом установи вживаються відповідні заходи щодо допомоги засудженим в отриманні паспорта громадянина України і надалі.

Аліна Пилипишина

інспектор з питань підготовки до звільнення

Кіровоградської виправної колонії УДПтС України в області (№6)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua