З кіровоградської «Зірки» виженуть футболістів, які саботували матч з ФК «Харків»

Кілька гравців ФК «Зірка» (Кіровоград) саботували матч з ФК «Харків».

Про це йдеться в офіційній заяві президента ФК «Зірка» Миколи Онула.

«Деякі гравці порахували можливим для себе просто відмовитися вийти на поле, поставивши перед фактом і головного тренера, і адміністрацію клубу, і, що найголовніше, всіх кіровоградців, які, не дивлячись на проливний дощ, прийшли їх підтримати. Таку поведінку я не можу розцінити інакше як саботаж і наміри зірвати матч. Подібне відношення – це «ніж в спину» наших уболівальників», – сказано, зокрема, у заяві.

«Звичайно, ці факти не залишаться без належної оцінки з боку клубу. Вже сьогодні можна сказати, що клуб прощається з такими гравцями «Зірки», як Сергій Яковенко, Роман Поліщук, Олександр Маклаков», – заявив також Микола Онул.

«До речі, щодо уходу з команди Сергія Яковенка питання ставилося ще минулої зими, коли він робив спроби дестабілізувати ситуацію в команді. І якщо тоді адміністрація клубу поставилась до Яковенка лояльно, то на цей раз заходи будуть кардинальними і щодо Яковенка, і щодо інших гравців, які вважають можливим так ставитися до своїх обов`язків і людей, які приходять на матчі.

Справедливості ради потрібно відзначити, що четверо гравців команди дійсно мають травми і фізично не могли брати участь в грі. Йдеться про Олександра Курневича, Василя Кордюка, Кирила Дорошенка, Мирослава Бундаша. Двоє гравців – Олег Давидов і Олександр Морозов, – ще не остаточно оправившись від травм, все-таки вийшли на поле, щоб відстояти честь рідної команди, за що їм особлива вдячність», – завершується заява президента ФК «Зірка».

За неофіційною інформацією, футболісти «Зірки» оголосили страйк через невиплату заробітної плати. На післяматчевій прес-конференції головний тренер команди Ігор Жабченко вибачився перед уболівальниками за те, що вони не побачили на полі очікуваних гравців, і підкреслив, що всі, окрім трьох гравців стартового складу, відмовилися грати, посилаючись на незадовільний стан здоров`я.

kirovograd.rks.kr.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии