
10:54, 7 березня 2014 р.
Кіровоградська Самооборона ініціює сьогодні прибирання у парку ім. Пушкіна та закликає містян долучатись
Сьогодні з 13.00 до 16.00 Кіровоградська обласна Самооборона ініціює прибирання в парку ім. Пушкіна.
На території парку, який в простонароді має назву "Козачий острів" постійно діє військово-вишкільний намет. При його облаштуванні, активісти виявили те, що стан парку є жахливим, тому виникла ідея привести його до ладу.
Самооборонці закликають всіх небайдужих кіровоградців долучатися до окультурення території "Козачого острова", і чекають всіх о 13 годині на території парку.
Інформаційна служба Кіровоградської обласної Самооборони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня