«Самооборона Майдану» в Кіровоградській області звертається про матеріально-технічну допомогу

Керівникам підприємств, підприємцям міста Кіровограда та Кіровоградської області, меценатам, громадянам міста та області.

З самого свого початку Майдан є самоорганізацією громадян для боротьби проти порушення людських, політичних та соціальних прав.

Самооборона Майдану створена у відповідь на цинічну агресивну реакцію влади на порушення прав громадян на мирні зібрання та є дієвим бойовим загоном революції.

Розуміння революції для керівництва «Самооборони Майдану» та рядових її членів полягає у створенні системи цінностей та конкретних умов для процвітання країни та її економіки. Жоден учасник Самооборони не виходив на боротьбу за право принижувати, ображати, перерозподіляти…

У цьому випадку, однією із головних умов для економічного розвитку є читки єдині правила для господарської діяльності всіх її суб’єктів у правах та обов’язків відповідно до Конституції та розумних Законів.

У цей складний час, крім найважливіших питань збереження національного суверенітету, Самооборона Майдану також стоїть на принципах та засадах захисту економічних прав всіх суб’єктів господарської діяльності від посягань будь-яких структур, формувань та організацій, у тому числі державних.

Починаючи з 3-го березня «Самооборона Майдану» переходить на посилений режим діяльності в умовах військового польового табору та вишколу. Організовується цілодобове оперативне чергування та реагування із встановленням військових наметів. Одночасно, з розумінням критичної ситуації в державі, розпочато запис до загонів народного ополчення.

Вся діяльність організації координується із управліннями та підрозділами МВС, Служби безпеки, прокуратури та органами місцевого самоврядування в Кіровоградській області і в місті Кіровограді та у відповідності до окремих визначальних положень Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону»

Враховуючи викладене вище «Самооборона Майдану» (Кіровоградська обласна організація) звертається із проханням надати матеріально-технічну допомогу задля забезпечення сталої діяльності організації у забезпеченні спільно з правоохоронними органами правопорядку на Кіровоградщині, прав громадян на мирні збори, економічних та політичних прав та свобод, формування та підготовки загонів народного ополчення.

Наразі відкрито і картковий рахунок у відділенні «ПриватБанку» № 5211 5374 1951 8373.

Телефони оперативного чергового (цілодобово) 099-1350695, 067-1540224Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua