В Олександрівському виправному центрі № 104, що на Кіровоградщині з’явилися рідкісні тварини

Нещодавно, Олександрівський виправний центр №104, що на Кіровоградщині за ініціативи адміністрації установи придбали такі рідкісні тварини, як «Шиншила – південноамериканський гризун із цінним хутром».

Ці звірята набули великої популярності серед любителів тварин і багато хто мріє і хотів би придбати їх собі. Установа поки що немає великого досвіду щодо технології розведення шиншил, але засуджені, які доглядають за цими рідкісними тваринами за допомогою літератури поступово освоюють технологію їх утримання і як виявилось, що це зовсім не складно. Головне – було б бажання.

Засуджені виправного центру власноручно виготовляють клітки для їх утримання з усіма необхідними аксесуарами. Шиншили рослиноїдні, вони споживають різні рослини, насіння і плоди, тому витрати на корм – не великі. Шиншилам не потрібно робити щеплень. Вже в 6-7 місяців вони досягають статевої зрілості. Одна родина за рік, при хороших умовах утримання, дає 4-7 щенят.

Виходячи з цих даних, виправний центр має плани на майбутнє розвивати розведення шиншил.

Ст. інспектор ГКАР

лейтенант вн. служби С.С. Барабанова

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua