• Головна
  • ДАІ області спільно з представниками громадськості продовжують нести службу по нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах області
14:29, 13 березня 2014 р.

ДАІ області спільно з представниками громадськості продовжують нести службу по нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах області

Основне завдання Державтоінспекції на сьогодні – якісне та професійне виконанням своїх службових обов’язків. Працівник Державтоінспекції повинен бути прикладом для всіх учасників дорожнього руху, не тільки вимагати від громадян дотримання законів України, але й сам неухильно дотримуватись принципів законності та права. Працівник правоохоронних органів зобов’язаний поєднувати в собі принциповість та вимогливість до порушників із ввічливим ставленням до громадян, відноситися з повагою та розумінням до кожної людини.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини спільно з представниками громадських формувань продовжують нести службу по нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах області. Це дає можливість контролювати ситуацію на дорогах, як по недопущенню водіями порушень правил дорожнього руху, так і забезпечення охорони громадського порядку.

Перед заступанням на службу на патрулювання доріг державного значення заступником начальника управління – начальником відділу організації роботи ДПС УДАІ УМВС в області капітаном міліції Дмитром Бриндзюком було проведено інструктаж ІІ зміни Кіровоградської роти ДПС ДАІ при УМВС України в області та націлено працівників нарядів на необхідність дотримання законодавства в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактику аварійності, виявлення та розкриття протиправних діянь з ознаками злочинів, у тому числі пов’язаних з використанням транспортних засобів та ввічливе ставлення до громадян.

Заступник начальника УДАІ Дмитро Валентинович зазначив у своєму зверненні до працівників дорожньо-патрульної служби, що «робота спільних патрулів сприяє покращенню довіри населення до міліції та прозорості роботи її працівників».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДАІ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...