Протигаз як метод дізнання

Черговий скандал за участі кіровоградських правоохоронців

Правоохоронці Кіровоградщини знову опинилися в епіцентрі скандалу.

56-річний мешканець Гайворона Віктор Сєрих стверджує, що його жорстоко побили у райвідділі міліції.

«Коли я зайшов у кабінет заступника начальника, мені сказали, щоб я написав, що спалив мопед. Я відмовився. Замначальника вдарив мене першим, я впав, коли встав, мене почали лупцювати четверо чоловіків: підполковник, замначальника, капітан і ще один у формі, звання якого я не запам'ятав. Удари наносили в голову, вдарили також у груди, я відчув там страшний біль», – розповідає Сєрих.

Історія з мопедом виникла практично з нічого. У Віктора Сєрих з'явилася підозра, що сусідка поцупила в нього чотири тисячі гривень. А потім у жінки хтось спалив скутера. Чи то місцевим пінкертонам цього виявилося достатньо, чи вони мали якісь докази, але чоловіка запросили до райвідділку «на розмову».

За словами Сєрих, коли «аргументи» у вигляді кулаків скінчилися, правоохоронці перейшли до ефективніших методів. Затриманого перевели в інший кабінет, де посадили на стілець. Потім двоє захисників правопорядку взяли його за руки, а третій натяг йому на голову протигаз і перекрив на деякий час доступ повітря. Коли протигаз зняли, із вух жертви потекла кров.

«Я почав втрачати свідомість. Тоді мене облили водою. Підполковник спитав мене: «Ми тебе били?». Я сказав, що ні, боячись, що вони мене прикінчать», – каже Сєрих.

Десь між кулаками і протигазом допитуваному здалося, що йому проламали грудну клітку. Пізніше рентгеноскопічне обстеження показало: «косий перелом тіла грудини без зміщення».

Віктор Сєрих поскаржився на дії працівників РВ УМВС у районну прокуратуру та до громадської приймальні однієї з партій.

Як з'ясував «Кіровоград.proUA.com», прокуратура Гайворонського району проводить перевірку фактів, викладених у заяві Сєрих.

«Перевірка триває. Кримінальну справу ми ще не порушували», – повідомили у прокуратурі.

kirovograd.rks.kr.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии