Кіровоградщина: у цьогорічній деклараційній кампанії вже є перші мільйонери

З початку 2014 року майже п’ять тисяч громадян вже задекларували 98,5 млн. грн. доходів, отриманих у минулому році. З них дві особи „заробили” понад 1 млн. грн. При цьому місцеві бюджети області уже збагатилися майже на два мільйони гривень за рахунок податку на доходи фізичних осіб.

Органи доходів і зборів області намагаються створити декларантам сприятливі умови для виконання конституційного обов’язку. Зокрема, центри обслуговування платників працюють у режимі подовженого робочого дня та чергування у вихідні і святкові дні. З метою подання декларацій особами похилого віку та громадянами, які проживають у найбільш віддалених населених пунктах області, ініційовано створення спільних з органами місцевої влади робочих груп, затверджено графіки виїзду до сільських та селищних рад.

„Для економії часу громадян, які бажають подати декларації про майновий стан і доходи, передбачено можливість зробити це в електронному вигляді. Наприклад, можна скористатися сервісом Електронний кабінет платника податків, який функціонує на офіційному веб-порталі Міндоходів,” - зазначила заступник начальника обласного управління Міндоходів Тетяна Соколенко.

Загалом, у цьому році засобами Інтернет надіслано вже понад сотню декларацій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua