
16:10, 17 березня 2014 р.
Олександра Петіка цікавить стан проведення транспортної реформи у Кіровограді
Про це він повідомив сьогодні, під час апаратної наради.
Голова облдержадміністрації Олександр Петік має намір зустрітися із кіровоградським міським головою Олександром Саінсусом, щоб обговорити стан і результати транспортної реформи у Кіровограді. За його словами, він уже мав розмову з попереднім очільником облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком, де з-поміж іншого вони обговорили і транспортні модернізації в обласному центрі , щодо вже зробленого і з приводу подальших доопрацювань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня