Не словом – а ділом: як небайдужі новомиргородські підприємці підтримали «Кіровоград»

У зв’язку зі складною ситуацією довкола Криму, обласна державна адміністрація разом із обласною радою виступили із ініціативою про надання підтримки екіпажу десантного корабля «Кіровоград». Одним із перших цю ініціативу підтримав народний депутат Станіслав Березкін, який за допомогою Червоного Хреста передав матеріальну допомогу екіпажу корабля на півострів. Наразі естафету підхопили новомиргородські підприємці.

Так, минулих вихідних делегація із Новомиргорорда, яку очолили голови райдержадміністрації Сергій Шевченко і райради Микола Чепіжак разом із лікарем-кіровоградцем Григорієм Урсолом і священнослужителями Кіровоградської єпархії доставили на місце нинішньої дислокації військового корабля продукти і медикаменти.

Фінансово і матеріально до цього важливого заходу долучилися керівник СТОВ «Степове» і депутат райради Сергій Пістоль, він переказав військовим морякам 10 тисяч гривень, його колега-депутат райради Анатолій Бондаренко, приватні підприємці Анатолій Немировський та Наталя Мордвінова, керівники сільгосппідприємств з Мартоноші і Оситняжки, депутати райради Віктор Горовий та Іван Онищенко.

Командир корабля, капітан третього рангу Володимир Хромченков щиро подякував кіровоградцям і новомиргородцям за моральну і матеріальну підтримку, запевнив, що незалежно від результатів нелегітимного референдуму і подальших подій у Криму екіпаж був і залишиться вірним присязі і народові України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua