Олександр Петік зустрівся із кіровоградською молоддю, щоб обговорити молодіжні проекти, які реалізуються в області

Серед учасників зустрічі лідери студентських рад КНТУ і КЛА НАУ Андрій Табачук і Владислав Боровльов, координатор руху стріт-воркаут в області Олег Сулима, заступник голови Молодіжної ради міста Кіровограда Кирило Мельник, директор Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова, музиканти, громадські діячі, а також представники структурних підрозділів облдержадміністрації та Кіровоградського міськвиконкому, які займаються питаннями молоді та спорту.

Зустріч проходила на базі інформаційно-ресурсного центру, який з-поміж іншого займається також і підтримкою молодіжних проектів.

Говорили як про давно усталені і відомі не лише в області проекти, як-то "Студентська республіка" чи обласний парламент дітей, а й про такі, що наразі перебувають на рівні ініціатив. Якщо узагальнити, то більшість пропозицій від учасників зустрічі стосувалась можливостей для реалізації молодих людей у професійному плані, звісно, без уваги не залишились і питання щодо творчої реалізації.

Ідею Андрія Табачука про створення біржі праці для студентів Олександр Петік підтримав, при цьому він вважає за доцільне поєднати цей проект зі ще однією складовою – бізнес-інкубатором. Розмова щодо іншої ідеї про стажування молоді у сфері державного управління більш предметно продовжиться, коли молодіжна рада при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради підготує відповідне положення.

Багато уваги було приділено і питанням творчого дозвілля молоді. Серед проблем – відсутність майданчика для комунікацій. Ініціативні музиканти міста уже займаються вирішенням цієї проблеми, вони прагнуть створити мистецький клуб. Вже є на прикметі підходяще приміщення із вигідними умовами оренди, але необхідно провести капітальний ремонт, в цьому плані є підтримка інформаційно-ресурсного центру, який намагається залучити грантові кошти саме на ці цілі.

У контексті цієї теми обговорили і роботу обласного ЦДЮТ. Голову ОДА зацікавила робота закладу, він пообіцяв ознайомитися з нею особисто під час відвідин центру. Зрозуміло, що директор центру Ганна Суркова нагодою поцікавитися про стан справ довкола недобудованого корпусу знехтувати не могла. Олександр Петік запевнив, що з проблемою знайомий, він мав розмову з цього приводу із попереднім керівником області, більше того, генеральний директор ТОВ ВКФ "Велта" Андрій Бродський, за словами голови облдержадміністрації, підтверджує свої наміри займатися цим об’єктом і далі.

У робочому плані голови облдержадміністрації на найближчий час є зустріч із ректорами кіровоградських вишів, долучитися до неї Олександр Петік запропонував і студентським лідерам.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua