• Головна
  • Кіровоградська «Зірка» перемогла російську команду «Зеніт-Іжевськ»
17:15, 20 березня 2014 р.

Кіровоградська «Зірка» перемогла російську команду «Зеніт-Іжевськ»

Вчора кіровоградська «Зірка» на навчально-тренувальному зборі перемогла російську команду «Зеніт-Іжевськ».

Початок зустрічі був насиченим на події. Вже на третій хвилині під час подачі кутового захисник росіян у власному штрафному майданчику зіграв рукою і було призначено пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував нападник «Зірки» Ярослав Галенко. Та вже через 15 хвилин футболісти команди з Іжевська скористалися помилками захисників кіровоградців і зрівняли рахунок – 1:1. З цим рахунком і завершився перший тайм матчу. Після проведення ряд замін підопічні Миколи Федоренка впевненіше заграли в атаці і на 77-ій хвилині матчу Григорій Баранець ударом головою комбінацію за участі Олександра Кочури і Олексія Чичикова втілив у забитий м’яч. Тож, як і в попередньому матчі з «ДІУ», перемогу «Зірці» приніс влучний удар Григорія Баранця.
23 березня кіровоградська «Зірка» проведе останній контрольний матч під час даного навчально-тренувального збору. Суперником буде команда першої казахської ліги «Гефест» (Караганда).
«Зірка» (Кіровоград) – «Зеніт-Іжевськ» (Іжевськ) - 2:1 (1:1).
19 березня 2014 року. Початок матчу о 16.00. Туреччина. Анталія. Стадіон готелю «Titanic». Міжнародний товариський матч.
«Зірка»: Поштаренко Павло, Допілка Олег (Бочкур Роман, 58), Кривошей Єгор (Чередніченко Ігор, 71), Родіна Вадим к/к, Мостовий Андрій (Фатєєв Дмитро, 58), Сокуренко Віталій (Баранець Григорій, 63), Логінов Олександр (Кочура Олександр, 63), Бурдіян Андрій (Рожок Сергій, 63), Самойленко В’ячеслав (Осадчий Дмитро, 63), Загальський Ігор, Галенко Ярослав (Чичиков Олексій, 63).
Голи: 1:0, Галенко Ярослав (3, пен), 1:1 (18), 2:1, Баранець Григорій (77).